Info/Kontakt

Logo Abiori Ksamil Restaurant

Ku jemi

Rruga 4 Ishujt, Ksamil – Sarande

Tel. +355 69 975 4558

abiori.restaurant@gmail.com

Orari

Cdo dite nga e Hene/Diele nga 07.00 – 24.00

Arrosto di pesce Abiori Ksamil Restaurant

Miresevini ne restorantin Abiori

Jemi të vëmendshëm ndaj traditës dhe inovacionit.
Shefat tane do t’iu bëjne të jetoni një eksperiencë shijeje te vecante… 💙❤️

#Ksamil #5Ishujt #Restaurant_Abiori.

Ushqim shume i mirë dhe pamje mahnitese…🥗

Abiori është një nga restorantet më të njohura në Ksamil dhe ofron specialitete të ndryshme ushqimi. Gjithçka nis me gatimet tradicionale shqiptare dhe përfundon me receta ndërkombëtare si për gatimin e mishit dhe të peshkut, pica të mrekullueshme në furrë druri.
Para restorantit ndodhet dhe një plazh i mahnitshëm, të cilin mund ta keni parë në fotot dhe artikujt e mediave prestigjoze botërore. ❤️

#enjoy_goodfood #beautiful _sea #crystal_water

Primo Abiori Ksamil Restaurant


Dëshironi të provoni këtë ushqim deti fantastik??? 👏!

Ne adhurojme peshkun e freskët, jo vetëm për aromën e tij, por edhe për perbersit ushqyes e me cilësi të mirë që ofron!
🥗🐙🦞🦀🐟👌

Si një burim i shkëlqyer i proteinave dhe i pasur me yndyrna Omega_3, jod dhe selenium, prodhimet e detit do t’ju ndihmojnë të mbani një dietë të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.
ABIORI Bar Restorant Piceri


Cilesia ne restorantin Abiori

Zgjedhim per ju vetem produkte te fresketa nga prodhuesit tane te besuar.… 🐟 💙


Mos harroni ☺️☺️

Ne adhurojme mbreseleniet tuaja! ☺️

Abiori #Beach #Bar #Restorant #Piceria