Abiori/Restaurant

Miresevini

Dilni nga rutina juaj e përditshme dhe bëni një hap përpara për të provuar prodhimet e detit më të freskëta!
Ejani të bashkoheni me komunitetin tonë të entuziastëve të detit që te perjetoni kuzhinën tonë krijuese me dizajn qe emozionon!
Ne do të sigurohemi që ju të merrni një dozë të mirë te vitaminave te detit …💙❤️

#Ksamil #5Ishujt #Restaurant_Abiori.

Primo Abiori Ksamil Restaurant

Ushqim shume i mirë dhe pamje mahnitese…🥗

Abiori është një nga restorantet më të njohura në Ksamil dhe ofron specialitete të ndryshme ushqimi. Gjithçka nis me gatimet tradicionale shqiptare dhe përfundon me receta ndërkombëtare si për gatimin e mishit dhe të peshkut, pica të mrekullueshme në furrë druri.
Para restorantit ndodhet dhe një plazh i mahnitshëm, të cilin mund ta keni parë në fotot dhe artikujt e mediave prestigjoze botërore. ❤️

#enjoy_goodfood #beautiful _sea #crystal_water

Dëshironi të provoni këtë ushqim deti fantastik??? 👏!

Ne adhurojme peshkun e freskët, jo vetëm për aromën e tij, por edhe për perbersit ushqyes e me cilësi të mirë që ofron!
🥗🐙🦞🦀🐟👌

Si një burim i shkëlqyer i proteinave dhe i pasur me yndyrna Omega-3, jod dhe selenium, prodhimet e detit do t’ju ndihmojnë të mbani një dietë të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.
ABIORI Bar Restorant Piceri

Arrosto di pesce Abiori Ksamil Restaurant


Cilesia ne restorantin Abiori

Produkte të freskëta të tokes dhe detit, verëra me cilësi të lartë, pamje e mrekullueshme, plazh i kaltër dhe ambient mikprites…🌅☀️ 
Te ghitha se bashku ne restorantin Abiori, sespse ju e meritoni ghjithe kete.… 🐟 💙

#paradise #Fun #sea #cocktails #Music #relax #enjoy #ABIORIrestaurant#bestrestaurants #Bestplace #summer #fresh #tasty #sea #bestbeach#ksamil #albania .… 🐟 💙


Mos harroni ☺️☺️

Ne adhurojme mbreseleniet tuaja! ☺️

Abiori #Beach #Bar #Restorant #Piceria

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

Visita o Condividi su Facebook
Visita o Condividi su Facebook
Vai su Twitter
Vai su Instagram