Oferte Relax per 1 Jave

Per nje familje me 4 persona: 2 prinder + 2 femije!

1 JAVE (7 nete dhe 6 dite), vetem 700 Euro ose 85.500 ALL/LEK ).

Kjo eshte nje pakete qe ofrojme deri me daten 31 Korrik

Ne oferte perfshihen:

Akomodim ne kushte shume te mira, me dhome gjumi per femije.

Ushqim ku perfshihen:
+ Mengjes i bollshem
+ Dreke 4 Gange Meny, ku nuk do te mungoje peshku dhe frutat e detit
+ Darke e vecante buze detit (meny e pasur me specialitete te ndryshme, PIZZA, fruta dhe embelsira)
+ Te perfshira jane dhe pijet ( birre, vere e hapur,pije freskuese )

Shezllone ne plazh plus dhe shetitje me varke per te shijuar nga afer bukurine e ishujve te Ksamilit.

Parkim per makinen.

Per femijet, por jo vetem, kemi si alternative edhe Picerine


1 JAVE (7 nete dhe 6 dite), vetem 700 Euro ( Kjo eshte nje pakete qe ofrojme deri me daten 31 Korrik )

Per informacion ju lutem na kontaktoni :

TEL. +355 699754558 —- +355 692234147

e-mail: abiori.restaurant@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

Visita o Condividi su Facebook
Visita o Condividi su Facebook
Vai su Twitter
Vai su Instagram